Web Yazılım Geliştirme

İnternet (WEB) Yazılımı Geliştirme

Şirketiniz için profesyonel internet yazılım çözümleri geliştiriyoruz.

İhtiyaçlarınıza yönelik projeler sunmak istiyoruz. 18 yıllık internet yazılım geçmişimiz ile tüm istediğiniz çözümleri sunabileceğimize inanıyoruz.

Bu tecrübemizi kazanırken edindiğimiz pazarlama bilgisi ile projelerinizi dilerseniz başka müşterilere hızlıca ulaştırabiliyoruz. Unutmayın ki siz bu sayfaya nasıl geldiyseniz bizde sizin projenize ulaşacak kişileri sizin projenize çekebiliriz.

Çekmeköy İstanbul’da bulunan firmamız ile sizinle online yada yüz yüze toplantılar gerçekleştirip projelerinizi anlamak isteriz.

Biz internet projelerimizi PHP ve Javascript ile gerçekleştirmekteyiz.

PHP’nin ana görevleri

1. Güncel internet projelerini sağlamak
2. Sisteminizi ziyaret kullanıcı bilgilerini toplamak
3. Cookie dediğimiz çerezleri gönderip/almak
4. Veri şifreleme ile 2 tarafında güvenliğini sağlamak
5. Ziyaretçilere erişim hakkı oluşturmak

Bunun yanında :

Görselliğede önem vermekteyiz. Yapılacak işlemi sadece yazılım olarak düşünmeyin. Projeniz modern bir görüntü ile gerçekleştirilecektir. Hem ön yüzü oldukça insanları cezbedecek hem de mükemmel bir işleyişe sahip olacaktır.

Web yazılım ile web tasarımı birbirine karıştırmayın. Web tasarımda da profesyonel grafik çalışmaları yapılmaktadır. Ancak web tasarımda WordPress, Opencart gibi açık kaynaklı uygulamalar kullanılmaktadır.

Şöyle basit bir örnek vermek gerekirse. Şu an bulunduğunuz sayfa bir web tasarım hizmetidir. Ancak Facebook gibi bir site yada www.doviz.com gibi bir site web yazılım örneğidir.

Kafanızda oluşturduğunuz yazılım projesine hayat vermek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve yetkilimiz size ulaşsın.

Yazılım geliştirme hakkında sizinle görüşmek isteriz.
Lütfen formu doldurunuz.

En kısa sürede size telefonla ulaşacağız.