Veri Kurtarma

Hizmet işlemleri nelerdir?

Diskinizin sorunu bulunur.
İlk aşamada ücretsiz yapılan bir işlemdir. Korunaklı bir kargo yada bireysel olarak elden bozuk diskinizi Proje34 Veri Kurtarma laboratuvarına teslim edebilirsiniz.

Sizi ararız ve fiyat teklifi sunarız.
Verinizin tutulduğu disk sorunları size telefonda söylenir ve bunun karşılığında sizin için oluşacak masraf size iletilir. Kabul etmeniz durumunda işlem başlatılır ve sonuçlanınca adınıza fatura kesilir. Size verileriniz istediğiniz şekilde iletilir.

Ücreti kabul etmediğiniz durumda ürün size talebiniz üzerine elden yada ödemeli kargo ile korunmuş bir şekilde teslim edilir. Hata tespiti için hiç bir ücret talep etmeyiz.

Başımıza sık gelen şeyler:
1 – Bize ürün geliyor. Fiyat pahalı diye geri alınıyor. Başka bir kurtarma firmasına yada bilgisayarcıya gidiyor. Disk kurtarılamayacak hale gelip bize geri veriliyor. Artık bizimde yapacağımız bir şey kalmıyor.

2 – Kurtarmak için işi bilmeyen kişiler uğraşıyor, devamlı denemeler yapıyor ancak kurtaramıyor ve en son ürün bize geliyor. Artık bizimde yapacağımız bir şey kalmıyor.

3 – Başka bir firmanın fiyatı kabul edilmiyor ve ürün bize geliyor. Ancak o başka firma başkası diski kurtarmasın diye diski iyice bozuyor. Hem etik değil hem de sektörümüzün adını kötülüyorlar.

4 – Telefonda %100 kurtarır mısınız diye soru soruyorsunuz. Ancak diski görmeden hiçbir şey diyemeyiz ki size. Eğer bunu dersek yalan söylemiş oluruz.

5 – Veri kurtarma ile alakası olmayan istekler geliyor. Instagram fotoğraflarım silindi, facebook fotoğraflarım silindi diye. Hiç bunlar için aramayın. Bunlar genellikle diskinizde değil onların bulut sunucularında bulunur.

6 – Direk fiyat soruluyor. Düşünün 1 elma soyma ne kadar zaman alır 1000 elma soyma ne kadar zaman alır. Diski görmeden direk fiyat veremeyiz ki…

Yıllardır olan tecrübemizi sizinle paylaşmak istedik.

Yaklaşık 30 yıllık tecrübesi bulunan veri kurtarma ofisimize sizde gidebilir yada ürünü kargo ile de gönderebilirsiniz. 0 216 912 13 93 numaramızdan bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Veri kurtarma ile ilgili sorularınız için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Sizi en kısa sürede arayacağız.

  Harddisk Veri Kurtarma

  veri-kutarma-1

  Server Veri Kurtarma

  veri-kurtarma-2

  Raid Veri Kurtarma

  veri-kurtarma-3

  SSD Veri Kurtarma

  veri-kurtarma-4