Ne yapıyoruz?

18 yıllık deneyimimizi Proje34 çatısında birleştiriyoruz. Zamanında, olması gereken fiyatlarla ve kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Stok, Depo, Finans, Muhasebe, E-Devlet, Mağaza, Mobil, E-Ticaret, Otel, Restoran, Üretim, Teknik Servis, CRM modülleri bulunan server masrafı olmayan erp programı.
Mobil yazılımlar ve bu yazılımların tasarımları, mobil ve masaüstü için kullanılabilecek web yazılımları, donanım sistemleri için kullanılacak yazılımlar, database rapor yazılımları.
İhtiyacınız olan tüm arge hizmetleri. Donanım geliştirme, yazılım geliştirme, kullanıcı dostu tasarımlar, elektronik çizimler, endüstriyel çizimler ve arge danışmanlık.
3D çalışmalar, animasyon, video prodüksiyon, foto prodüksiyon, sosyal medya grafikleri, dijital pazarlama grafikleri, mimari görselleştirme, kurumsal tanıtım, kurumsal kimlik.
Dünyada bulunan her firmanın bir internet sitesi olması gerekmekte. Proje34 sizi dünyaya açıyor. SEO destekli ve görsel şov içeren web siteleri ile buluşturuyor.
RAID veri kurtarma, HDD veri kurtarma ve SSD veri kurtarma hizmetleri, veri imha hizmeti, okuyucu kafa arızaları ve elektronik kontrol kartı arızaları, yangın ve su teması arızaları.